Okna Dachowe 

Małe podwójne podwieszenie    Podwójnie zawieszone - okna z podwójnymi zawieszkami zostały wybrane ze względu na ich unikalny styl, łatwość dostępu i doskonałe możliwości wentylacji. Górną część okna można otworzyć, natomiast dno pozostaje zamknięte - idealne do pokoi dziecięcych. Okna z podwójnymi zawieszkami można umieścić praktycznie w dowolnym miejscu w domu. Są idealne do kuchni, biur i sypialni.

okna ceny

okna  skrzydłowe otwierają się na zewnątrz, zapewniając lekkie, świeże powietrze i boczne bryzy. Są szczelnie zamknięte pod kątem wydajności energetycznej i doskonale nadają się do trudno dostępnych miejsc, takich jak zlewozmywaki i urządzenia w kuchni. Skrzydła otwierają się, w przeciwieństwie do przesuwania w górę iw dół, ułatwiając manewrowanie.
małe okienko-markiza    Markiza - Okna markizy zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały światło i bryzę. Doskonale nadają się do sypialni i innych pomieszczeń, które wymagają zachowania prywatności, ale nadal pozwalają na oświetlenie. Markizy można lekko otworzyć, aby umożliwić wentylację. Mogą być umieszczone w różnych miejscach: obok innych okien, ułożone w kolumny lub umieszczone nad dużymi drzwiami balkonowymi, tworząc ścianę światła i świeżego powietrza.
małe okno ogrodowe    Ogród - są używane głównie w kuchniach. Dodają charakteru pomieszczeniu. Dodatkowo, okna ogrodowe zapewniają dodatkowe oświetlenie i umożliwiają bryzę i cyrkulację powietrza. Dodatkowa przestrzeń na półce zapewnia miejsce do sadzenia i innych dekoracji.
małe wykuszowe okno    Przesuwne - przesuwane okna przesuwają się na górnych i dolnych ścieżkach. Są bardzo powszechną i bardzo przystępną opcją okna.

Okna cennik

okna - Są one powszechnie stosowane w piwnicach, aby zapewnić maksymalne oświetlenie i wentylację.
małe-obraz-okna    Obraz - okna obrazów tworzą niezakłócony widok na zewnątrz. Są najlepsze w obszarach, w których wentylacja nie jest wielkim problemem. Pomyśl o zainstalowaniu ich wysoko na ścianach ciemnych pomieszczeń i korytarzy, aby uzyskać nieskończenie lepsze oświetlenie. W połączeniu z drzwiami tarasowymi lub oknami otwieranymi i zamykanymi okna obrazowe zapewniają idealną równowagę światła i wentylacji.
małe wykuszowe okno    Okna typu Bay lub Bow -Bay tworzą otwartą, spokojną atmosferę w pomieszczeniu. Ich wielokrotne widoki umożliwiają przepływ światła z różnych kątów. Dodatkowo boki okna można otworzyć w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza. Okna wykuszowe ubierają każdy dom z wyjątkowością i stylem. Wymiana płaskiego okna na zatokę może całkowicie zmienić ilość światła, które otrzymuje pomieszczenie.
Prawe okna mogą zmienić rzeczywistość i efektywność energetyczną domu.

Odwiedź nasz salon wystawowy lub zadzwoń do nas pod numer 914-665-0840, aby omówić swój projekt okienny z jednym z naszych profesjonalnych sprzedawców.

Okna opinie

Czułym zamiennikiem okien tradycyjnych i Landmarked jest nasza specjalność.

Dbałość o proporcje i dokładność detali pozwala nam wiernie odtworzyć oryginalny styl okien. Zachowując styl i wygląd starego świata, zapewniamy standardy izolacji i bezpieczeństwa na miarę XXI wieku. 

Opolskie

Okna Brzeg | Okna Kędzierzyn-Koźle | Okna Kluczbork | Okna Nysa | Okna Opole  | Okna  Prudnik |